Vyhledávali jste: Alkohol.cz


Alkohol.cz

alkohol.cz je internetový obchod, který má vé své nabídce následující produkty. Zobrazujeme Vám kompletní sortiment produktů od internetového obchodu alkohol.cz


Recenze alkohol.cz

Obchod alkohol.cz má ve své nabídce více než 888 produktů. V sortimentu najdete spoustu mluvících a interaktivních hraček. Internetový obchod alkohol.cz nabízí i spoustu slev, dopravu zadarmo a většinu produktů mají skladem!


alkohol.cz - slevové kupóny a slevy

Obchod alkohol.cz nabízí mnoho slevových kupónů a slev. Od určité částky mají i dopravu zdarma.


Počet výsledků: 888

Jack Daniels Jack Daniel’s není bourbon, je to TENNESSEE WHISKEY.

Vychutnejte si svého Jacka. Jemnou whiskey s nasládlou chutí čokolády, dřeva, opečeného toastu a skořice. Legenda z Tennessee je jen jedna.

Jemnější, elegantní verze Jack Daniel’s Tennessee whiskey potěší typicky sladkým chuťovým profilem bez výrazných dubových tónů. Dvojitá filtrace dělá gentlemany.

Single-barrel verze oblíbené whiskey je silnější a robustnější, než klasický Jack. Vychutnejte si typicky nasládlou chuť s tóny opáleného dřeva, obilí a karamelek.

Wild Turkey 101 je bourbon 101 proof (50,5 % alkoholu), který je sňatkem především 6-, 7- a 8letých bourbonů.

Woodford Reserve Distiller Select - Uznávaný bourbon, destilovaný třikrát, , zrozený v srdci Kentucky, s bohatou historií a silnou kořenitostí. Nejlepší volba pro opravdové milovníky bourbonu."

Luxusní irská whiskey zrající minimálně osmnáct let v sudech po sherry.

Tohle je klasika všech klasik. Nejprodávanější irská whiskey. Třikrát destilovaná kráska, zrající minimálně 4 roky v dubovém sudu. Výjimečně jemná lahev.

Kilbeggan je míchaná irská whisky pro každodenní pití.

Paddy whisky Vyrobena z lehkého, čistého sladu, který se tak v jejím charakteru projevuje výrazněji.

Tullamore Dew 12letá je pečlivě vybranou směsí starých irských whiskey - plná komplexních chutí, perfektně zvolená tak, aby poskytovala exkluzivní...

The Tyrconnell je irská single malt whisky.

Royal Salute 21 Years Old byla vytvořená na počest korunovace královny Alžběty II v roce 1953.

Dimple Whisky má pověst neobyčejně kvalitní skotské po celém světě.

BLUE LABEL je vrcholný dílem z produkce Johnnieho Walkera – je ztělesněním dokonalé míchané whisky.

Na lahvi personalizovaná etiketa, uvnitř famózní whisky. 18letá Gold Label Reserve je mistrnou směsí 15 zralých skotských z celé země. Darujte tekuté zlato.

Štědrá whisky lahvovaná v síle 54,2%! Snoubící se aroma kouře se sladkými bonbóny, ořechy a kůži.

Nakouřený základ, rašelina, medicínské tóny a jemné aroma sherry, citronu a medu. Dvanáctiletá skotská whisky Bowmore je legenda. Přesvědčte se sami.

Bowmore Legend je jedna z nejlepších a nejoblíbenějších whisek Bowmore, která navíc nachází velké pochopení u porotců na různých mezinárodních...

Single malt whisky z nejlepšího sladového ječmene, který se pěstuje na vysočině.

Glenfiddich 12y. Jasná vůně ovoce, hlavně hrušek. Chuť přechází do sladkých tónů mléčných bonbónů, smetany a sladu. Prostě samé dobré věci.

Glenfiddich 15 je nádherná whisky plná rozinek, čokolády, přezrálého ovoce a medové sladkosti.

Plnoletá nádhera ze skotské palírny Glenfiddich zrála v kombinaci speciálně vybraných sudů po bourbonu a po sherry Oloroso.


Často kladené otázky

1️⃣ Co prodáva e-shop alkohol.cz?

Na našem webu nejlepsi-whisky.cz naleznete kompletní sortiment, který naleznete na alkohol.cz. Tyto produkty aktualizujeme několikrát denně, abychom vám uměli doporučit, kde umíte dané zboží zakoupit za co nejlepší cenu.


2️⃣ Má alkohol.cz slevy a slevové kupóny?

Ano, e-shop alkohol.cz nabízí řadu slev a akcií. U nás naleznete všechny dostupné slevy a slevové kupóny které denně aktualizujeme.


3️⃣ Jaké má alkohol.cz recenze a hodnocení?

Podívejte se na náš web nejlepsi-whisky.cz a uvidíte recenze a hodnocení eshopu alkohol.cz.