Irské whiskey do 1000Kč

V této kategorii naleznete irské whiskey do 1000Kč.

Počet výsledků: 41

Tohle je klasika všech klasik. Nejprodávanější irská whiskey. Třikrát destilovaná kráska, zrající minimálně 4 roky v dubovém sudu. Výjimečně jemná lahev.

Kilbeggan je míchaná irská whisky pro každodenní pití.

Paddy whisky Vyrobena z lehkého, čistého sladu, který se tak v jejím charakteru projevuje výrazněji.

Tullamore Dew 12letá je pečlivě vybranou směsí starých irských whiskey - plná komplexních chutí, perfektně zvolená tak, aby poskytovala exkluzivní...

The Tyrconnell je irská single malt whisky.

Jameson, nejprodávanější irská whiskey na světě, je díky sušení sladového ječmene v uzavřené peci bez sebemenší kouřové příchutě.

Bushmills Original Základem výroby Bushmills Original je trojnásobná destilace v měděných kotlích za použití toho nejlepšího irského ječmene a...

Tullamore Dew je pravá irská whiskey nabízející velmi příjemnou, lehkou až éterickou vůni s ovocnými a dřevitými tóny.

Třikát destilovaná „rosa z Tullamore“ patří k světově nejprodávanějším irským whiskey. Vychutnejte si jemnou lahůdku s tóny ovoce, koření, opáleného dřeva a vanilky.

Irská single malt whiskey, která je v mnohém jedinečná.

Historie Irska v láhvi. Ovocná, s tóny čokolády, medu a vanilky. Vychutnejte si sladovou whiskey z nejstarší irské destilérky, která to dotáhla až na bankovky.

Teeling Small Batch Rum Cask je prvotřídní irská whiskey z palírny Teeling v Dublinu.

Rosa z Tullamore. Třikrát destilovaná směs tří typů irské whiskey, zrající ve třech typech sudů pro dokonale bohatou chuť. Okuste skutečnou legendu mezi whiskey.

Směs sladové whisky, která zraje 11 let v dubových sudech po sherry oloroso a lahodné obilné whisky.

Vyzkoušejte parádní irskou whiskey, která navazuje na vydání z 60. let. 20. století. Dopřejte si Jameson Crested 40% s výraznými tóny po sherry.

Výraznější, bohatší verze klasického Jamesona zrála v dvakrát opálených sudech. Vychutnejte si chuť oříšků, sladkého koření a vanilky. Irská klasika zvedá laťku.

Více než 400 let irské historie, která se rozvine při každém doušku. Osvěžte své smysly tím nejlepším, co Irsko nabízí.

V roce 1875 se v dublinském Great Whisky Fire náhle vznítilo 5000 sudů whisky uložených v Maloneově celním skladu.

Rosa z Tullamore zkrápí žhavé karibské pláže. Vychutnejte si skvělou irskou whiskey, která dozrála v extra starých sudech po Demerara rumu. Delikátní záležitost.

Dopřejte si parádní irskou whiskey, která finišovala v sudech po pivu IPA. Vyzkoušejte ovocnou a chmelovou Jameson Caskmates IPA 40%.

Tenhle blend irských sladových a obilných whiskey z rukou MMA bojovníka Conora McGregora se mimořádně vydařil. Ochutnejte lahůdku s drsným původem a jemnou chutí.