Vyhledávali jste: Bulleit


Bulleit

Vyhledávali jste výrobce Bulleit a zde jsou výsledky vyhledávání. Od značky Bulleit máme 5 výrobků v databázi a prohlédnout si je můžete níže.Počet výsledků: 5

Výrazná, plná whiskey podle více než století staré receptury. Staromódní, s vysokým podílem žita a převahou kořeněných a dřevitých tónů. Vychutnejte si Ameriku.

Legendární bourbon se posouvá o příčku výš. Deset let v sudech z opáleného bílého dubu se postaralo o bohatou chuť s tóny kouřové vanilky a sušeného ovoce. Lahůdka.

Bourbon bullet je vyráběn v palírně Buffalo Trace v Kentucky. Zraje v sudech z amerického dubu nejméně šest let, které jsou vypalované. Tam získává svou barvu a chuť. Má bohaté aroma s dřevitými tónmi.Chuť má čistou, jemnou...

Bullet Rye se vyrábí mělo sériově, v poměru 95 procent žita a 5 procent sladového ječmene. Tato absolutně skvostná žitná whisky získala v roce 2013 dvojnásobnou zlatou medaili na světové soutěži San Francisco World Spirits Competition.

Malosériově vyráběna whisky z žita (95%) s bohatým dubovým aroma. Unikátní tóny vanilky, medu a koření. Zraje 10 let v opálených sudech z amerického bílého dubu.