Vyhledávali jste: Johnnie walker


Johnnie walker

Vyhledávali jste výrobce Johnnie walker a zde jsou výsledky vyhledávání. Od značky Johnnie walker máme 80 výrobků v databázi a prohlédnout si je můžete níže.Počet výsledků: 80

BLUE LABEL je vrcholný dílem z produkce Johnnieho Walkera – je ztělesněním dokonalé míchané whisky.

Na lahvi personalizovaná etiketa, uvnitř famózní whisky. 18letá Gold Label Reserve je mistrnou směsí 15 zralých skotských z celé země. Darujte tekuté zlato.

Luxusní 12letá whisky v sobě snoubí ty nejlepší zralé kousky ze všech koutů Skotska. Výsledná chuť je nekonečně jemná s nejsametovějším závěrem. Trefa do černého.

⭐ Dejte si první whisky značky Johnnie Walker. Johnnie Walker Red Label je nejprodávanější skotskou vůbec. Darujte klasiku s personalizovanou etiketou.

Černý label z dílny Johnnieho Walkera je směsí vybraných sladových a obilných whisky, které zrály minimálně 12 let v dubových sudech.

⭐ Dejte si první whisky značky Johnnie Walker. Johnnie Walker Red Label 1l je nejprodávanější skotskou vůbec. Darujte klasiku s personalizovanou etiketou.

Johnnie Walker XR 21y je exlusivní míchaná whisky inspirována ručně psaným návodem Sira Alexandera Walkera vnuka zakladatele Johnnie Walkera.

Johnnie Walker Gold Label Reserve je 18letá míchaná skotská whisky, která je vyrobena z exkluzivního výběru 15 různě starých whisky.

Whisky, která je směsí až 60 let starých sladových a obilných whisky.

Johnnie Walker Swing je na trhu již od roku 1932, když ji představil vnuk Johnnieho Walkera - Sir Alexander Walker - jako perličku na konci své...

Johnnie Walker Island Green Label je vyjímečná skotská whisky, která vzniká kombinací čtyř různých single malt whisky, každá zrající minimálně...

Limitovaná edice ikonické whisky k oslavě čínského roku kohouta. Vychutnejte si oblíbenou Blue Label ze stylové tónované láhve zdobené kaligrafickými malbami.

Limitovaná série skotské whisky jako pocta Hře o trůny. Stylová láhev na ledu odhalí své tajemství. Zima je tady a s ní i Bílý chodec. Vpusťte si ho do baru.

Johnnie Walker Black Label Islay Origin oslavuje typické chuťové profily tohoto skotského regionu.

Johnnie Walker Gold Label Reserve Keep Walking 0,7l 40% L.E.